Street Food Festiwal w Ustrzykach Dolnych

W kolejny weekend (21-23 sierpnia)w Ustrzykach Dolnych szykuje się naprawdę smakowita impreza. Po raz drugi w miejscowości zorganizowane bowiem zostanie wydarzenie Street Food Festiwal, a całość zostanie uzupełniona pokazem kina plenerowego.

Pyszne smaki

Jak podkreślają organizatorzy, impreza zostaje zorganizowana po raz drugi w związku z bardzo pozytywnym odzewem mieszkańców po poprzedniej edycji. W tym roku odwiedzający wydarzenie do wyboru będą mieli jeszcze więcej propozycji. Oprócz klasycznych street foodów na przygotowanych stanowiskach zagoszczą między innymi produkty takie jak vege burgery, frytki ze smażonym serem, baklava, chirashi, lody tajskie, gofry bąbelkowe, burgery wołowe, handrolle z łososiem i wiele więcej dań. Niezależnie od preferowanego smaku potrawy, każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Kino w plenerze

Oprócz pysznych street foodów wywodzących się z różnych zakątków świata organizatorzy przygotowali jednak jeszcze jedną atrakcję. Po raz pierwszy imprezie Street Food Festiwal towarzyszyć będzie bowiem kino plenerowe. Będzie to więc doskonała okazja, aby oprócz klasycznej uczty zapewnić sobie również tą filmową.

Na pokazy kina w plenerze organizatorzy zapraszają w piątek i sobotę, od godziny 20:00. Zaprezentowane zostaną dwie produkcje – biografia mistrza świata w podwójnym triathlonie Jerzego Górskiego („Najlepszy”), oraz film „Yesterday”, opowiadający fikcyjną historię Jacka – mężczyzny, który pewnego dnia odkrywa, że znalazł się w świecie, w którym jedynie on pamięta twórczość The Beatles.