Już niedługo kolejny Festiwal Biegu Rzeźnika!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się sportowych wrażeń – za tydzień w Cisnej rozpocznie się ósmy Festiwal Biegu Rzeźnika! Co by nie mówić, na brak wrażeń raczej nie będziemy narzekać!

Osiem dystansów

Ważne eventy powinny odbywać się cyklicznie i co równie istotne, zawsze warto rozglądać się za nowościami. Niemniej jednak zacznijmy od początku – orlik w Cisnej to centrum tego, co się będzie działo. Chodzi o miejsce, w którym zobaczymy biuro zawodów, targi EXPO oraz start i metę większości biegów.

Początek wydarzenia zaplanowano na 15 czerwca, ale zmagania na pierwszej trasie będziemy mogli oglądać dopiero dzień później. Skoro już przy tym jesteśmy, przez cztery dni przewidziano starty na ośmiu dystansach. Co więcej, jednym z punktów eventu jest marsz z olimpijczykiem – to propozycja, która pojawiła się z inicjatywy Roberta i Justyny Korzeniowskich. Nie ma też co ukrywać, że może wyglądać, iż mowa o czymś łatwym, ale rzeczywistość przedstawia się inaczej. Krótko mówiąc, chodzi o piętnastokilometrowy Rzeźnicki Marsz z WalkingLovers.

Jeżeli są jakieś wątpliwości, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze szczegółowym planem wydarzenia. Gdy mimo to coś okazywało się niejasne, pora zwrócić uwagę na dane kontaktowe.

Wieści z Bieszczad znajdziesz także pod tym adresem.