Tiger Meet Up w Bieszczadach

Przeżycie motocyklowej przygody w bardzo aktywny sposób to coś, co jak najbardziej jest możliwe. Wystarczy zwrócić uwagę na wydarzenie, które już niedługo odbędzie się w Bieszczadach.

O co chodzi?

Sytuacja wygląda tak, że w Bieszczadach szykuje się spotkanie miłośników Tigerów – Tiger Meet Up. Spotkanie to zaplanowano na 10-12 czerwca i już teraz można powiedzieć, że będzie się działo. Co równie istotne, chodzi o wydarzenie organizowane w pięknym zakątku naszego kraju.

Czy w takich okolicznościach można mieć jakieś wątpliwości? Baza wypadowa to hotel Skalny Spa znajdujący się w Polańczyku, tuż nad samym Jeziorem Solińskim. Co by nie mówić, chodzi o miejsce usytuowane w pobliżu najlepszych tras motocyklowych na terenie Bieszczad. Oficjalny start imprezy 10 czerwca wieczorem, aby uczestnicy mieli odpowiednio dużo czasu na przybycie z różnych części kraju.

Osoby zainteresowane mogły zapisywać się do końca kwietnia. Do tego warto mieć na uwadze, że uczestnictwo wymagało 440 zł opłaty – na taką opłatę składa się dwukrotny nocleg ze śniadaniem, obiadokolacja i możliwość przetestowania motocykli marki Triumph.

Informacje z Bieszczad możesz znaleźć także pod tym adresem.