Popularność wieży widokowej w Mucznem

Bieszczady to gwarancja różnorakich atrakcji. Niemniej jednak czasem może pojawić się pytanie, jaka propozycja jest najciekawsza?

Kwestia gustu

Rzecz jasna ogromne znaczenie ma gust, ale nie sposób przejść obojętnie obok wieży widokowej w Mucznem. Wieża widokowa w Mucznem to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych atrakcji. Zresztą można odnieść się do faktów – szacunki wskazują na to, że mowa o miejscu, które w ciągu roku odwiedziło około 100 tysięcy osób. Wypada również podkreślić (bo może nie wszyscy wiedzą), że chodzi o atrakcję, która pojawiła się w ubiegłym roku. Nowość zawsze wzbudza zainteresowanie, ale przy wieży w Mucznem nie ma nad czym dyskutować – możemy mówić o sporym uznaniu. Z drugiej strony można zadać pytanie, czy jest się czemu dziwić? Mowa o wieży zlokalizowanej na grzbiecie Jeleniowatego – wieży, która pozwala na dalekie obserwacje bieszczadzkich połonin i doliny górnego Sanu.

Oczywiście z czasem może dojść do spadku popularności, ale przyszłość zostawmy. Historia uczy, że sytuacja potrafi dynamicznie się zmienić – jeszcze nie tak dawno Muczne kojarzyło się z pokazową zagrodą żubrów.